Розрахунок обрешітки для скатних покрівель

Якщо ви хочете зробити навіс і задаєтесь питанням який саме полікарбонат Вам потрібен, то в першу чергу необхідно зрозуміти, що для Вас є більш оптимальним варіантом: купити більш товстий пластик чи зробити більш часту обрешітку. Надто часта обрешітка псує загальний погляд конструкції, а завеликі проміжки між обрештуванням не забезпечують надійності конструкції та накриття. У цій статті ми надаємо рекомендацію стосовно розрахунку обрешетування для скатних поверхонь. Таблиця досить легка в застосуванні й варто завжди мати її під руками для швидкого підрахунку необхідного матеріалу для клієнта.
Рекомен-дованих схил для встановлення стільникового полікарбонату від 10%. Для того, щоб Ви могли розрахувати товщину і крок обрешітки для скатної конструкції, нижче наведена таблиця.
Крок 1. Розраховуємо відстань між несучими опорами.
В таблиці вказані 3 ширини між несучими продольними опорами (крокви): - 2,1 м - стандартна ширина, 1,05 м - половина від стандартної ширини і 0,7 м - третина від стандартної ширини. Чому так? Все просто. Для того, щоб відстань між опорами було однакова, а також, щоб компенсувати термічне розширення по ширині аркуша, яке при ширині 2,1 = 8-9 мм, при ширині 1.05 = 4-4,5 мм, а при ширині 0,7 його не враховують.
Крок 2. Далі Ви обираєте межі навантаження. Ми враховуємо навантаження на полікарбонат від снігу та вітру. 1Кілопаскаль (кПа) - одиниця вимірювання тиску = 101.97 Кілограм-сила на квадратний метр (кг / м2).
В таблиці вказано скільки кілограм на квадратний метр витримує певний рівень вказаний в кілопаскалях. Для України рекомендовано вибирати для монтажу навісів на вулиці для стільникового полікарбонату рівень III, для монолітного рівень IV.
Крок 3. Обираємо товщину полікарбонату в залежності від конструкції, яку плануємо робити. Тобто в залежності від того, які рекомендована відстань між поперечними планкаами в обрешетуванні. Отже Ви підбираєте залежність товщини від 2-го показника обрешітки (перший ві вже вибрали).
Приклад. Ми хочемо зробити навіс шириною 4 метрів і довжиною 5 метрів і встановити його в передмісті. Вибираємо ширину по якій будемо кріпити стільниковий полікарбонат 1,05 метра. Також вибираємо стільниковий полікарбонат Н - структури ( тобто самий розповсюджений) товщиною 10 мм. Оскільки для наших широт рекомендовано використовувати таблицю для рівня навантаження ІІІ в нашій таблиці знаходимо дані цифри: тобто в колонці ІІІ -(1,6 кПа 163кг/м. кв) знаходимо ширину 1,05 і в стрічці зліва Н sot, яка сходитися на цифрах 102 (см). Тобто маємо рекомендовані відстані поперечок виражених в сантиметрах.
На даній схемі Ви бачите рекомендоване обрешетування згідно нашого розрахунку.
Повністю влаштовує :-). Починаємо підбирати колір полікарбонату та комплектуючі до нашого полікарбонату: полікарбонатні шайби, профіля, стрічки.
Таблиця для розрахунку обрешетування для стільникового полікарбонату: (в таблиці виділено кольором наш розрахунок)
Таблиця для розрахунку обрешетування для монолітного полікарбонату:
Отже, як бачите, нічого складного. Якщо ж у Вас виникли якісь запитання - телефонуйте до нас, з радістю допоможемо підібрати матеріал та надамо рекомендації по встановленні та розрахунку обрешітки.
- Вирощування рослин в теплицях є однією з найефективніших та найбільш популярних методів для забезпечення здорової їжі та високого врожаю в умовах, коли навколишнє середовище може бути непередбачувимим. Теплиці дозволяють керувати мікросередовищем для рослин, захищаючи їх від погодних умов та створюючи оптимальні умови для росту. Два з найбільш популярних типів теплиць - арочні та теплиці Мітлайдера - відрізняються формою та конструкцією, і мають свої переваги та недоліки.Теплиці: арочні та метлайдери - два різні шляхи до високого врожаю
- Для багатьох садівників і фермерів теплиця - це не просто споруда для вирощування рослин, а справжнє мистецтво створення ідеальних умов для росту та розвитку культур. Однак, однією з найважливіших аспектів при управлінні теплицею є провітрювання. Від цього залежить вологість, температура та якість повітря всередині теплиці, що впливає на рост і врожай. У цій статті ми порівняємо різні методи провітрювання теплиць, дозволяючи вам вибрати найефективніший для вашого господарства.Провітрювання теплиць: Вибір найефективнішого методу