Продавець ПЛАСТІМЕТ - полікарбонат, теплиці, збірні дашки розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
224 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

м. Івано-Франківськ, вул. Промислова, 2Б; індекс 76019, Івано-Франківськ, Україна
Додати відгук
ПЛАСТІМЕТ - полікарбонат, теплиці, готові збірні дашки
+380 (66) 689-15-45
+380 (97) 552-76-99
+380 (34) 273-85-50

Поширені питання

  • Монтаж монолітного полікарбонату

    Так само, як і звичайне скло, монолітний полікарбонат встановлюється на або в тримаючу конструкцію, в якій лист закріплюється за дві довгі сторони або за чотири кути. Монолітний полікарбонат встановлюють зазвичай двома способами, один з яких називають «сухим», інший - «вологим».

    Для монтажу полотна використовують полімерну сумісну замазку, яка накладається по всій довжині рами. Після цього відбувається процес скління з обов'язковим урахуванням зазорів, які залишаються на випадок термічного розширення. На наступному етапі всі листи, які застосовуються для скління, встановлюються по периметру після попередньої обробки мастикою. На останньому етапі всі елементи конструкції обробляються за допомогою герметика, який підходить для цього. У переважній більшості випадків застосовується силікон або його похідні.

  • Чим потрібно закривати торці панелей?

    В обов'язковому порядку потрібно правильно закрити торці панелей. При похилому і вертикальному положенні листів полікарбонату верхні торці панелей слід герметично закрити, використовуючи алюмінієву суцільну самоклеючу стрічку. Нижні торці закривають перфорованою стрічкою, яка перешкоджає проникненню пилу, забезпечуючи необхідний рівень стоку конденсату. Для аркових конструкцій фахівці рекомендують закривати обидва торці за допомогою перфорованої стрічки. Крім цього рекомендується застосовувати належні за колірною гамою полікарбонатні профілі. Вони більш зручні, надійні і мають естетичний зовнішній вигляд. Конструкцією профілю передбачено кріплення за допомогою щільної фіксації на торцеві частинах панелі, з цієї причини додаткових кріплень не потрібно.

    Для того, щоб забезпечити стік конденсату, слід зробити в профілі кілька додаткових отворів.

    Слід пам ятати, що:
    - Не можна торці стільникового полікарбонату залишати відкритими.
    - Не можна нижні торці панелей закривати герметично.
    - Не можна торці ізолювати за допомогою звичайного скотчу.

  • Чим можна різати стільниковий полікарбонат?

    Стільниковий полікарбонат і профілі з полікарбонату досить легко піддаються обробці, в тому числі і нарізанню. Для того, щоб нарізка полікарбонату відбувалася більш якісно, рекомендується застосовувати високошвидкісні дискові пилки, що забезпечені лезами з дрібними нерозведеними зубцями з армованих сплавів. При здійсненні операції різання полікарбонатних панелей, щоб уникнути вібрації, профіль повинен бути надійно закріплений. Допускається при різанні полікарбонату і використання стрічкової пилки. Після завершення операції нарізання слід провести видалення стружки, яка зібралася у внутрішніх порожнинах панелей полікарбонату.

  • Чим відрізняється монолітний полікарбонат від акрилових панелей?

    За зовнішнім виглядом монолітний полікарбонат схожий на акрилове скло, однак, за механічними властивостями - не має аналогів серед застосовуваних полімерних матеріалів.
    Цей матеріал поєднує в собі високу термостійкість, унікальну ударостійкість і, одночасно з цим - високу прозорість. Не дарма монолітний полікарбонат фахівці називають антивандальним або ударостійким склом.
    Спеціалісти ринку полікарбонату відзначають, що цей матеріал, завдяки своїй високій ударній міцності в поєднані з хорошими оптичними властивостями, використовується із захисною функцією (при склінні житлових і промислових будівель, будівництві спортивних споруд, об'єктів сільськогосподарського призначення, лікарень , магазинів, критих автостоянок, при виготовленні захисних екранів, щитів і огороджень для служб правопорядку). З нього виготовляють захисні окуляри і каски, використовують при склінні катерів, поїздів, автобусів і літаків.

  • Різання монолітного полікарбонату

    Панелі монолітного полікарбонату ріжуться досить легко - за допомогою пилок для металу або дерева з наявністю дрібних нерозведених зубців. У цьому разі не можна застосовувати високошвидкісне устаткування, яке призначене для різання металу, оскільки інтенсивне тертя може спровокувати плавлення монолітного полікарбонату. Крім цього, можна застосовувати гільотинне різання, хоча, подібний спосіб неприйнятний, якщо товщина полотна перевищує 5 мм, оскільки кромка зрізу піддається деформації і має шорсткий вигляд. Допускається лазерна різка з використанням промислових лазерних установок, які налаштовані в інфрачервоному діапазоні. Однак, у цьому випадку, кромка зрізу може виглядати обгорілою через використання надвисоких температур. Відмінних результатів можна добитися, якщо застосувати на добре відрегульованому верстаті гідромеханічне різання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner