Покрокова інструкція побудови навісу для машин

Якщо Ви хочете побудувати навіс для машини самостійно, Вам необхідні лише елементарні навички роботи з пилкою та молотком. Оскыльки констурція навісу не залежить від виду матеріалу для покрівлі, то наша інстурція матиме наступний вигляд:
Крок 1 - Закласти фундамент.
Є декілька можливих варіантів фундаменту для навісу. Найпростішим випадком є придбати готові фундаментні блоки і використовуючи кронштейни і куточки прикріпити до них опорні стовпчики.
Ще один можливий варіант теж доволі простий: потрібно викопати ями (приблизно 1 м глибиною) в які помістити опорні стійки і залити розчином бетону. В такому випадку можна викласти майданчик під навісом за допомогою тротуарної плитки.
Якщо Ви вирішили залити майданчик бетоном, тоді одночасно потрібно залити і опорні стійки.
Крок 2 - Зібрати каркас.
Якщо в якості фундаменту Ви зупинили свій вибір на готових фундаментних блоках, каркас можна монтувати відразу ж після того, як зафіксували опорні стійки.
Якщо ж Ви надали перевагу бетонній площадці, потрібно буде зачекати, доки розчин повністю застигне (приблизно 1 тиждень). Варто пам " ятати, що в жарку погоду незастигший майданчик потрібно поливати водою, щоб у фундаменті не утворювалися тріщини.
Каркас рекомендовано збирати із металевого профілю. Також бажано вибирати матеріал для каркаса з меншою площею поперечного перерізу, ніж у опорних стовпців, тому що навантаження на каркас, в цьому випадку, буде менших.
Перш за все необхідно зв'язку зв'язати між собою стійки і зверху на них зафіксувати поперечні балки. Потім потрібно зібрати крокви і набити обрешітку.
Крок 3 - Монтаж покрівлі навісу.
Тепер переходимо безпосередньо до встановлення покрівельного матеріалу для нашого навісу. Існує декілька популярних методів монтажу покрівлі, їх ми і розглянємо.
Навіси для машин із полікарбонату
Полікарбонат може бути стільниковим або монолітним, основна відмінність в наступному:
- через те, що в стільниковому полікарбонаті є внутрішні порожнечі, його легше і зручніше монтувати. -перевагою монолітного полікарбонату є ті, що він витримує більшу вагу снігу.
- стільниковий полікарбонат можна встановити на тонкі опори і каркас, в тій годину як монолітний потребує міцного каркасу, який складніше монтувати.
- вартість стільникового полікарбонату менша, але і термін експлуатації теж є менших.
Після того як Ви визначились з типом полікарбонату починаємо його встановлення. Спочатку потрібно виміряти розміри каркасу, а потім, використовуючи електроінструмент, відрізаємо від листа полікарбонату потрібний нам розмір.
Варто пам " ятати, що при монтажі стільникового полікарбонату потрібно сдіжкувати, щоб соті листа знаходились перпендикулярно до землі (тоді волога, яка попадає всередину листа, буде самостійно виходити назовні). Якщо цього правила не дотримуватись, через деякий час всередині листа утворється бульки вологи, які швидко взаємодіють з пилом і нададуть покриттю неестетичний вигляд. Повністю очистити порожнечі від бруду практично неможливо.
Зверніть увагу на те, що монолітний полікарбонат таких недостатків немає.
Тепер повернемось до встановлення накриття. Після того як Ви порізали полікарбонатні листи, переходьте до сверління отворів для елементів кріплення. Цю процедуру потрібно провести перед монтажем листів, щоб їх не пошкодити. Важливим моментом є те, що діаметр отворів повинен бути дещо більшим, ніж діаметр саморізів. Це робиться тому, що полікарбонат здатне розширюватись або звужуватись, залежно від температури, і якщо відчини строго під діаметр саморізів, тоді під час звуження місця кріплення на листі можуть тріснути. Але не потрібно робити занадто великі відчини, оскільки в них буде попадати волога та пив, щоб уникнути цього, під час кріплення користуйтесь гумовими прокладками.
Щоб закрити нижні краї листа полікарбонату застосовують перфоровану стрічку, а для верхніх - суцільну.
- Вирощування рослин в теплицях є однією з найефективніших та найбільш популярних методів для забезпечення здорової їжі та високого врожаю в умовах, коли навколишнє середовище може бути непередбачувимим. Теплиці дозволяють керувати мікросередовищем для рослин, захищаючи їх від погодних умов та створюючи оптимальні умови для росту. Два з найбільш популярних типів теплиць - арочні та теплиці Мітлайдера - відрізняються формою та конструкцією, і мають свої переваги та недоліки.Теплиці: арочні та метлайдери - два різні шляхи до високого врожаю
- Для багатьох садівників і фермерів теплиця - це не просто споруда для вирощування рослин, а справжнє мистецтво створення ідеальних умов для росту та розвитку культур. Однак, однією з найважливіших аспектів при управлінні теплицею є провітрювання. Від цього залежить вологість, температура та якість повітря всередині теплиці, що впливає на рост і врожай. У цій статті ми порівняємо різні методи провітрювання теплиць, дозволяючи вам вибрати найефективніший для вашого господарства.Провітрювання теплиць: Вибір найефективнішого методу