Чому полікарбонат називають стільниковим?
Стільниковий полікарбонат, який часто називають також канальним або структурним, на сьогоднішній день є матеріалом, який все частіше використовують споживачі. Таку назву він отримав тому, що його порожнини між стінками і структурними ребрами дуже схожі за будовою з бджолиними сотами. Соті, як правило, заповнені теплоізоляційним або газоподібним наповнювачем, забезпечуючи, таким чином, високі теплозберігаючі якості. Конструктивна міцність матеріалу забезпечується за рахунок ребер жорсткості, які перебувають між стінками матеріалу.
Висока пластичність і міцність стільникового полікарбонату робить можливим отримувати екструзійним способом листи з дуже тонкими стінками (0,3 – 0,7 мм) без втрати ударостійких характеристик і в той же час з дуже малою вагою.
Стільниковий полікарбонат має декілька варіантів структури перегородок:
2R – Ребра жорсткості розміщені перпендикулярно двом стінкам полікарбонату. Найпростіший структурний лист, поєднує в собі зручність в монтажі, гнучкість і найменші показники за вагою.
3R – Являє собою тришаровий лист полікарбонату із перпендикулярно розміщеними перегородками. Більш жорстку лист в порівнянні з 2R, альо має вищі теплоізоляційні показники.
3RX – Тришаровий лист з перпендикулярними основними перегородками посилені Х-подібними, допоміжними. Теплоізоляційні характеристики та показники міцності одні з найвищих в класі сотових полікарбонатів.
5R – Являє собою лист полікарбонату складається з 5 шарів із перпендикулярними перегородками.
6RX – 6-шаровий лист полікарбонату із перпендикулярними основними перегородками і хвилеподібними допоміжними. Володіє високими характеристиками теплоізоляції і міцності, але має обмежену гнучкість, велику вагу аркушів.
- Теплиця – це не просто споруда для вирощування рослин, це своєрідний мікроклімат, де кожен параметр може впливати на розвиток культур. Один з найважливіших аспектів, який необхідно враховувати – це провітрювання.Важливість провітрювання в теплиці: Здорове зростання рослин у комфортних умовах
- Вирощування рослин в теплицях є однією з найефективніших та найбільш популярних методів для забезпечення здорової їжі та високого врожаю в умовах, коли навколишнє середовище може бути непередбачувимим. Теплиці дозволяють керувати мікросередовищем для рослин, захищаючи їх від погодних умов та створюючи оптимальні умови для росту. Два з найбільш популярних типів теплиць - арочні та теплиці Мітлайдера - відрізняються формою та конструкцією, і мають свої переваги та недоліки.Теплиці: арочні та метлайдери - два різні шляхи до високого врожаю