Кольоровий стільниковий полікарбонат
Стільниковий полікарбонат - сучасний полімерний матеріал, що широко застосовується в різних сферах будівництва. Кольоровий полікарбонат сьогодні застосовується для монтажу горизонтальних і похилих, а так само арочних і купольних перекриттів (покрівлі, навіси тощо), а також для спорудження легких конструкцій.
Широке застосування цього матеріалу в будівельній індустрії пояснюється вдалим поєднанням його конструктивних властивостей. Порожнистий стільниковий полікарбонат відзначається малою вагою (в 16 разів менша, ніж вага скла, в 7 разів менша від ваги панелей ПВХ аналогічної товщини). Полікарбонат легко гнеться, що розширює архітектурні можливості його використання. Цей матеріал відрізняється високою міцністю і стійкістю до дії ультрафіолетового випромінювання, що підвищує його довговічність.
Застосування полікарбонатних листів
-
Скління та перекриття будівель (торгових, офісних і виробничих комплексів)
-
Перекриття спортивних приміщень (стадіонів тощо);
-
Спеціальні спортивні огорожі (хокейні коробки );
-
Перекриття вокзалів і перонів залізничних станцій;
-
Перекриття автозаправних станцій;
-
Криті автостоянки;
-
Зупинкові комплекси;
-
Оформлення дитячих майданчиків та житлових дворів;
-
Літні тераси ресторанів, кафе;
-
Альтанки, дашки, балкони, душові кабінки;
-
Декоративне оформлення (офісні та виставкові перегородки, двері, вітрини);
-
Зовнішня реклама ( основа для вивісок, елементи з внутрішньою підсвіткою (світлові короби та ін), великогабаритні рекламоносії, рекламні щити).
- Теплиця – це не просто споруда для вирощування рослин, це своєрідний мікроклімат, де кожен параметр може впливати на розвиток культур. Один з найважливіших аспектів, який необхідно враховувати – це провітрювання.Важливість провітрювання в теплиці: Здорове зростання рослин у комфортних умовах
- Вирощування рослин в теплицях є однією з найефективніших та найбільш популярних методів для забезпечення здорової їжі та високого врожаю в умовах, коли навколишнє середовище може бути непередбачувимим. Теплиці дозволяють керувати мікросередовищем для рослин, захищаючи їх від погодних умов та створюючи оптимальні умови для росту. Два з найбільш популярних типів теплиць - арочні та теплиці Мітлайдера - відрізняються формою та конструкцією, і мають свої переваги та недоліки.Теплиці: арочні та метлайдери - два різні шляхи до високого врожаю