Продавець ПЛАСТІМЕТ - полікарбонат, теплиці, збірні дашки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
227 відгуків
м. Івано-Франківськ, вул. Промислова, 2Б; індекс 76019, Івано-Франківськ, Україна
Додати відгук
ПЛАСТІМЕТ - полікарбонат, теплиці, готові збірні дашки
+380 (66) 689-15-45
+380 (97) 552-76-99
+380 (34) 273-85-50

Теплиця - споруда для захисту рослин

Теплиця - споруда для захисту рослин

Розрізняють три види споруд захищеного ґрунту: теплиці, парники і утеплений ґрунт. Теплиця - основний, найбільш досконалий вид середньо-або великогабаритної культиваційної споруди, що має прозору (крім печерниць) покрівлю. У теплицях за допомогою сучасних засобів можна створити оптимальні умови для вирощування рослин. Основна відмінність теплиць від парників полягає в тому, що обладнання і обслуговуючий персонал знаходяться всередині приміщення. Розрізняють будівельну площу теплиць (зовнішня довжина на ширину) і корисну, на якій ростуть рослини. За технологічними вимогами теплиці діляться за призначенням, за періодом експлуатації, способом вирощування культур. Залежно від будівельних вимог теплиці поділяють за кількістю прольотів і скатів, типом несучих конструкцій і матеріалу.

За призначенням розрізняють теплиці овочеві та для розсади овочів. Теплиці для вирощування розсади відрізняються можливістю забезпечення в них температурного, повітряного та світлового загартовування розсади протягом 10 днів перед висадкою. Для цього площа вентиляційних прорізів повинна складати не менше 25-30% площі стінки, краще з боків (забезпечуючи орієнтацію теплиць з півночі на південь).

По періоду експлуатації теплиці діляться на зимові, які можна використовувати протягом року, і весняні, які експлуатують навесні, влітку та восени. Як правило, весняні теплиці бувають з плівки, зимові - з полікарбонату.

За способом вирощування бувають ґрунтові теплиці, в яких рослини вирощують на ґрунтосумішах, і безпідставні, в яких рослини вирощують гідропонним і аеропонним методами. При гідропонному методі середовищем коренів рослин є штучні субстрати, а живлення рослин здійснюється за допомогою водних розчінів мінеральних солей. Гідропоніка - перспективний спосіб сучасного виробництва овочів, тому що більшою мірою, ніж ґрунтова теплиця, відповідає вимогам промислового виробництва, забезпечуючи більш високу продуктивність праці, особливо в малооб'ємної модифікації. При аеропонному методі рослини вирощують у вологому повітрі, періодично обприскуючи коріння мінеральним розчином.

За типом несучих конструкцій розрізняють каркасні і безкаркасні теплиці. Широко застосовуються каркасні теплиці.

За матеріалом з якого зроблені стінки теплиці поділяються на засклені (листове і профільне скло) і пластмасові (полімерні плівки, полікарбонат). Стільниковий полікарбонат, як матеріал для перекриття теплиць має ряд переваг над склом. Це і значно менші тепловтрати, і захист від ультрафіолетових променів, і менше навантаження на каркас, і стійкість до механічних пошкоджень (на відміну від скла, полікарбонат не розбивається).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner