Продавець ПЛАСТІМЕТ - полікарбонат, теплиці, збірні дашки розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
220 відгуків
м. Івано-Франківськ, вул. Промислова, 2Б; індекс 76019, Івано-Франківськ, Україна
Додати відгук
ПЛАСТІМЕТ - полікарбонат, теплиці, готові збірні дашки
+380 (66) 689-15-45
+380 (97) 552-76-99
+380 (34) 273-85-50

Монтаж стільникового полікарбонату

Монтаж стільникового полікарбонату

Монтаж стільникового полікарбонату слід починати з порізки листів. Для більш якісної порізки рекомендують використовувати високошвидкісні дискові пилки, які мають леза з дрібними зубцями із армованого сплаву. При порізці полікарбонатних листів профіль потрібно надійно закріпити для уникнення вібрації. Також для порізки можна використовувати стрічкові пилки.

Після того, як порізка завершилася, слід видалити стружку із внутрішніх порожнин панелей полікарбонату.

Свердління отворів

Наступним кроком є свердління отворів в листах, для цього рекомендовано користуватись гострими металевими свердлами. Отвір повинен бути віддалений від краю аркуша мінімально на 40 мм.

Герметизація торців

Слід пам " ятати, що закриття торців полікарбонатного листа є обов'язковим. Якщо листи розташовані похило або вертикально, тоді верхні торці слід герметично закривати алюмінієвою суцільною стрічкою. Нижні торці потрібно закривати за допомогою перфорованої стрічки, яка запобігає проникненню пилу і забезпечує необхідний рівень стоку конденсату. Також потрібно застосовувати полікарбонатні профілі, які кріпляться на торцях листів. Для забезпечення стоку конденсату потрібно зробити в профілях додаткові відчини.

 

Орієнтація листів стільникового полікарбонату

Внутрішні ребра жорсткості в стільниковому полікарбонаті розташовуються по довжині, тому панель повинна бути встановлена так, щоб конденсат виводився назовні за допомогою внутрішніх каналів.

У випадку вертикального монтажу, ребра жорсткості розташовують вертикально. Для скатної конструкції – вздовж схилу, для арочної – по дузі.

Слід врахувати, що для вуличного використання потрібно зупинити свій вибір на стільниковому полікарбонаті із захисним покриття від ультрафіолетових променів.

Кріплення стільникового полікарбонату

Для точкового кріплення листів полікарбонату до каркасу потрібно користуватись саморізами або термічними шайбами.

Термічні шайби складаються із ущільнювальної шайби та пластикової шайби з ніжкою, а також кришки. Потрібно зауважити, що відчини в листах потрібно робити на 2-3 мм ширшими ніж діаметр ніжки шайби. Спеціалісти рекомендують робити крок між точковим кріпленням 30-40 см.

Листи полікарбонату з'єднання єднують за допомогою роз'ясненнями ємних або нероз'ємних профілів з полікарбонату.

Кутові з'єднання єднання

Якщо потрібно з'єднання єднати полікарбонатні листи під прямимо кутом використовують кутові профілі. Користуючись кутовими профілями можна надійно з'єднання єднати листи, і, що не менш важливо, зробити ці з'єднання єднання практично незамітними.

Пристінній профіль використовують для якісного кріплення до стін.

 

Розширення під впливом температури

Під час зміни температури, листи стільникового полікарбонату можуть дещо деформуватись. Це слід враховувати під час монтажу. Розрахувати можливі зміни параметрів аркуша можна за формулою:

dL=L*dT,

де dT - зміна температури в градусах,

L - ширина (довжина) листа.

Рекомендації спеціалістів

Для правильного монтажу потрібно всі попередні рекомендації застосувати відповідно до особливостей конструкції і умов проведення монтажний робіт.

Встановлення полікарбонатних листів є завершальним етапом монтажу. Заборонено використовувати пошкодженні листи.

Сотовий полікарбонат володіє захисним шаром від ультрафіолетових променів, на цій стороні пліки є маркування, яке вказує на зовнішню сторону листа. Повністю знімати захисну плівку рекомендують після завершення монтажних робіт.

Слід пам " ятати про захист від проникнення пилу та вологи. Для цього краї аркуша закриваються відповідними стрічками.

Також слід враховувати можливість розширення полікарбонату, тому не рекомендується закріплювати листи щільно один до одного, це матиме негативний вплив для цілісності і зовнішнього вигляду конструкції.

Аркове скління

Користуючись нижченаведеними таблицями можна визначити ширину прольоту (А), залежно від радіусу вигину (R), а також навантаження для полікарбонатних листів з різною товщиною (H).

 

 

 

 

Як монтувати монолітний полікарбонат можете розглянути тут.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner