Полікарбонат – ідеальний матеріал для зенітних ліхтарів
Така цікава назва складалася як ви думаєте як? – Все просто, за допомогою світлового прорізу можна побачити сонце в зеніті. Цікаво також те, що такі ліхтарі можуть бути змонтовані на будь-якому даху, а бути він може будь-якої форми.
Найбільша ефективність даного пристрою досягається в приміщеннях на верхніх поверхах будівель або ж під землею. Дана конструкція користується популярністю у будь-якій галузі промисловості. До прикладу, зенітні ліхтарі затребувані в процесі будівництва розважальних, торгівельних та інших комерційних будівель, промислових та виробничих площах, транспортних терміналах, тобто загалом там де потрібно багато світла протягом дня та де можна зекономити на вентиляції.
Залежно від потреб будівлі зенітні ліхтарі поділяються на 2 типи:
- Глухій зенітний ліхтар
- Зенітній ліхтар, що відкривається.
Перевага останнього в можливості димовиділення та вентиляції. Крім даних переваг у зенітних ліхтарів ще є ряд наступних:
- Економія електроенергії за рахунок ефективного природного освітлення (світло, що поширюється згори рівномірніше, інтенсивніше та контрастніше, ніж бокове).
- Економія коштів на вентиляційне обладнання за рахунок ефективної природної вентиляції.
- Можливість швидкої ліквідації задимлення.
- Підвищення безпеки будівель в надзвичайних ситуаціях.
- Можливість рівномірно освітлювати всі приміщення.
В якості матеріалу покриття для зенітного ліхтаря використовують в основному сучасні світлопрозорі матеріали, найчастіше полікарбонат (монолітний або сотовий).
Велике значення у встановленні такого ліхтаря є орієнтація по сторонах світу. Чому? – Та тому що від даного факту залежатиме скільки денного світла і тепла отримає приміщення. Ще варто зазначити, що від цього показника залежатиме розмір планового ліхтаря. Як приклад, у звичайному стандартному приміщенні з вікнами достатня для додаткового освітлення зробити ліхтар площею 5% від площі підлоги.
Чому для зенітних ліхтарів використовують полікарбонат?
Причин безліч. По-перше, полікарбонат відмінно розсіює світло і освітлення при цьому рівномірніше, ніж при використанні скла або акрилу. По-друге, досить легкий монтаж, адже ми уникаємо кутових елементів ( як в скатних ліхтарях) і зменшуємо кількість профілів. По-третє, є вибір між двома видами полікарбонатних листів. Якщо немає вимог по високій прозорості рекомендується використовувати стільниковий (сотовий) полікарбонат. Якщо ж завдання полягає у особливій міцності краще використати монолітний полікарбонат.
Виготовлення зенітного ліхтаря передбачає повністю готовий елемент покрівлі, куди входити рама, яка кріпиться безпосередньо на дах. Крім рамі елементи кріплення, які гарантують повну герметичність і міцність всієї конструкції.
Отож, якщо ви вирішили, що зенітні ліхтарі – це те, що потрібно вашому будинку чи підприємству, звертайтеся. Наші менеджери з задоволенням допоможуть вам у прорахунках.
Вам також може бути цікаво почитати:
Прозорий шифер як інноваційне прозоре накриття
Правила правильного користування та монтування монолітного полікарбонату
- Теплиця – це не просто споруда для вирощування рослин, це своєрідний мікроклімат, де кожен параметр може впливати на розвиток культур. Один з найважливіших аспектів, який необхідно враховувати – це провітрювання.Важливість провітрювання в теплиці: Здорове зростання рослин у комфортних умовах
- Вирощування рослин в теплицях є однією з найефективніших та найбільш популярних методів для забезпечення здорової їжі та високого врожаю в умовах, коли навколишнє середовище може бути непередбачувимим. Теплиці дозволяють керувати мікросередовищем для рослин, захищаючи їх від погодних умов та створюючи оптимальні умови для росту. Два з найбільш популярних типів теплиць - арочні та теплиці Мітлайдера - відрізняються формою та конструкцією, і мають свої переваги та недоліки.Теплиці: арочні та метлайдери - два різні шляхи до високого врожаю