Продавець ПЛАСТІМЕТ - полікарбонат, теплиці, збірні дашки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
224 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

м. Івано-Франківськ, вул. Промислова, 2Б; індекс 76019, Івано-Франківськ, Україна
Додати відгук
ПЛАСТІМЕТ - полікарбонат, теплиці, готові збірні дашки
+380 (66) 689-15-45
+380 (97) 552-76-99
+380 (34) 273-85-50

Монтаж монолітного полікарбонату - на що звернути увагу?

Монтаж монолітного полікарбонату - на що звернути увагу?

Отже, Є два аспекти, які потрібно врахувати під час роботи з монолітним полікарбонатом.

1, Монолітний полікарбонат дуже легко дряпається, царапається й ці подряпини потім не можна ніяким чином вивести

2, Термічне розширення полікарбонату під час зміни температури.

Найкраща температура для монтажу монолітного полікарбонату 12-20градусів тепла

ВАЖЛИВО!! Щоб запобігти пошкодженню матеріалу всі роботи з монолітом до самого завершення повинні відбуватись у захисній плівці. На плівці з одного боку є написи, а також позначки УФ заисту - цією стороною потрібно кріпити догори, до сонця

Саме для запобігання пошкоджень весь каркас перед накриттям потрібно обклеїти захисним ущільнювачем такої ж ширини як каркас або трішким вужчим. Наприклад, для ширини планки 40мм підходить 30-40 мм ущільнювач, для ширини 20мм - 15-20мм.Наявність прокладки захистить моноліт в майбутньому від подряпин під час розширення, а також при можливому ржавінні каркасу не відбиватиметься на моноліт.
Коли необхідно прикріпити шайбу чи поставити прижимну планку плівку легенько надрізають й відкривають у цьому місці, вся решта плівки залишається на полікарбонаті. Це добре видно на фото в нашому портфоліо, передостанні дві фото

Стосовно термічного розширення, то до прикладу полікарбонат монолітний 6мм товщини має розширення 4-6 мм на 1 м. пог. Тобто при довжині листа 3м відбудеться розширення до 1,8 див.

Це особливо критично врахувати якщо матеріал має крайні обмеження, тобто зафіксований в рамку чи впирається в стіну, кріплення.

Для того , щоб врахувати це розширення необхідно отвір під саморіз/ніжку шайби зробити більшим від діаметра саморіза/ніжки шайби на 4-6мм. Саме для того використовуються широкі шайби , які мають широку прокладку, що захистить від можливих протікань

 

Шайби потрібно кріпити не густо, чим рідше тім краще, тобто зловити тільки по краях конструкції,також можна кілька шайб всередині листа з шагом 40-80см. З практики: Спочатку монтажники висаджують лист, просверлюють ї кріплять по краях наскрізь саморізом, після того, як лист зафіксовано - кожен саморіз розкручують, роблять отвір, закладають шайбу й тоді ще раз все закручують.

Також важливо, щоб лист не впирався по краях у ринву - відстань листа до ринви не менше 1см, щоб мав куди розширюватись при нагріванні.

При монтажі зєднання за допомогою прижимних алюмінієвих планок спочатку закладається ущільнювач в планку . Два листи встановлюють на каркас таким чином, щоб відстань між листами була приблизно 1,5-2см. Якщо , до прикладу, ширина планок 4см, то залишається достатня місця для самих листів. Зняти/відгорнути акуратно плівку з краю листа приблизно на 3-4см. Потім прикрутити прижимну планку,під час монтажу слідкуючи за тим, щоб ущільнювач рівномірно й щільно прилягав до листа, не закочуючись під планку. Посередині АПК на відстані прилизно 30-50 см прикручується саморіз.

В результаті вийде, що відстань від листа до саморіза, яким зафіксована планка прилизно 7-9мм. Цього буде достатня, щоб під час розширення, при нагріванні лист мав куди розширюватись й листи не робили хвилі на конструкції.

Порізка листа. Полікарбонат монолітний потрібно різати електролобзиком, поверх плівки.

Пилочку для електролобзика брати по дереву, щоб зубці були направлені вгору.

Болгарку не використовувати!! бо приплавляться краї.

Після завершення монтажу - відразу зняти захисну плівку, щоб не залишалась на сонці Якщо цього не зробити, то поліетиленове покриття під впливом температури може прилипнути до поверхні полікарбонату і подалі очищення цього покриття значно ускладниться.

ВАЖЛИВО!!! Якщо ж все - таки трапиться так, що лист подряпається, є один спосіб, який іноді практикуємо. Зі сторони подряпини піднести палаючу свічку або запальничку й легенько провести туди-сюди, таким чином ніби підплавляючи полікарбонат й подряпина запливає. Може бути використано тільки для неглибоких подряпин й бажано на темному листі. Перед тим як виконувати таку дію на конструкції - спробуйте на якомусь шматочку з відходів, якщо не вийде - краще не робити нічого взагалі

При утворенні подряпини ніякі дії такі як наждачка нульовка, зубна паста, чищення порошком не використовувати - це тільки погіршить ситуацію. Ні в якому разі не клеїти скотч на лист без плівки - потім клей від скотчу дуже складно зняти!!

Миття та очищення листів полікарбонату краще проводити з використанням губки або м'яким якої ганчірки, використовуючи тільки слабкий мильний розчин. Вкрай небажано для миття використовувати гумові шпателі, а також синтетичні речовини, луги, солі, розчинники та інші агресивні засоби для очищення поверхонь.

При очищенні поверхні панелей полікарбонату не слід використовувати різні скребки, леза, ножі та інші гострі приладдя і інструменти.

Й завжди памятайте золоте правило - 7 раз відмір, один раз відріж! Тому перед монтажем завжди краще додатково проконсультуватися з нашими спеціалістами. Звертайтесь 097 552 76 99, 066 689 15 45! З радістю допоможемо!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner