Навіси з полікарбонату!
Навіси з полікарбонату до приватного будинку: фото сучасних навісних конструкцій
Сучасні навіси, завдяки використанню в їх конструкціях новітніх будівельних матеріалів, можуть мати саму різноманітну конфігурацію. Особливо полюбилися власникам власних садиб і дачних будинків навіси з полікарбонату до приватного будинку своїми руками: фото зручних і практичних споруд переконують у надзвичайною їх універсальності. Покривши більшу частину двору навісом з полікарбонату, можна не хвилюватися, що раптовий дощ застане зненацька, змушуючи збирати залишені на вулиці садові інструменти, взуття, техніку. Конструкція, прибудована до будинку, вкриє від палючого сонця автомобіль, а якщо намітився вечеря з друзями на свіжому повітрі, зустріч не доведеться відкладати через негоду.
Навіс з покриттям з полікарбонату виглядає сучасно і привабливо
Типи конструкцій навісів, прибудованих до будинку
Як для навісів, встановлених відокремлено, так і для споруд, що примикають до будинку, діє єдине правило: конструкції повинні поєднуватися з існуючими архітектурними формами і вписуватися в загальний ландшафтний дизайн. Прибудовані до будинку навіси однією стороною спираються на стійки, а інший статично кріпляться до стіни будинку, гаража або огорожі.
Існує кілька видів каркасів для таких конструкцій:
- навіси з односхилим дахом — найбільш звичне просте споруда. Технологія монтажу досить проста. При розрахунку кута нахилу плоскої покрівлі враховується можливість швидкого сходу снігового покриву в зимову пору;
Навіс, прибудований до будинку, з двосхилим дахом
- двосхилі конструкції — поширені форми покрівлі, мають два схили. Кут нахилу в таких конструкціях становить 35-45 градусів, що забезпечує схід снігу під власною вагою і відсутність застою дощової води. Останнім часом набирають популярність двосхилі навіси з увігнутими і вигнутими скатами;
Навіс повинен гармонійно поєднуватися з основним будовою
- арочна (напівкругла) форма покрівлі — актуальна конструкція з позиції функціональності і оригінальності. Поява новітніх матеріалів з пластичними властивостями дозволило з успіхом використовувати такі конструкції для навісів, козирків та інших споруд. Напівкругла покрівля сприяє своєчасному видаленню снігу. Радіус вигину арки залежить від допустимого виробником мінімуму для застосовуваного матеріалу;
- хвилеподібні і купольні конструкції — використовуються в якості захисного і декоративного елемента;
- багаторівневі навіси — споруди, що мають кілька ярусів. У таких навісах можуть використовуватися як скатні форми покрівлі, так і арочні.
Матеріали для навісів: який краще полікарбонат
Навіс — проста конструкція у вигляді даху, встановленої на опорних стійках. Для опор можна використовувати дерево (колоди або бруси), металеву профільну трубу з різним перетином, а також стовпчики з цегли. Профіль металевий і дерев’яний брус застосовують і для складання каркаса, тільки переріз підбирається менше, ніж для опор.
Різноманітним може бути матеріал для покриття навісів. Саме покрівля надає конструкції певний зовнішній вигляд. Це може бути пластиковий шифер азбестоцементний шифер, металочерепиця, мідні листи, металопрофіль, полікарбонат.
В даний час на ринку представлена велика кількість різних видів полікарбонату
Завдяки цілому ряду унікальних властивостей полікарбонат є самим популярним в якості покриття для навісів. Цей матеріал багато в чому перевершує метал і скло, не поступаючись їм у екологічності і міцності. Висока стійкість до навантажень стільникового полікарбонату в порівнянні зі склом визначається наявністю поздовжніх ребер жорсткості комірчастої структури.
Хоча монолітний полікарбонат міцніше сотового, кожен з них володіє своїми перевагами. Вибір покриття для того чи іншого виду залежить від вимог, що пред’являються до споруди.
Що стосується естетичної складової, виробниками випускаються не тільки безбарвні прозорі листи, але і зразки з цілим рядом забарвлень. Це дозволяє надавати споруд із стільникового полікарбонату ефектний зовнішній вигляд.
Навіс з полікарбонату є відмінним захистом від сонця і негоди
Якої товщини полікарбонат краще використовувати для навісів
Характеристики полікарбонату багато в чому визначає структура матеріалу: сотові листи, їх питома вага значно менша, ніж у суцільних листів. Отже і вартість їх нижче.
Параметрами вибору полікарбонату для навісів є: його декоративні особливості, геометричні форми, призначення, економічні показники.
Визначаючи оптимальну товщину стільникових панелей, беруть до уваги призначення навісу і ступінь навантаження на конструкцію. Для листів з стільниковою структурою враховують наступне:
- полікарбонат товщиною 4 мм застосовується для невеликих навісів з максимальним заокругленням (козирки, теплиці);
Завдяки великій різноманітності забарвлень полікарбонату можна побудувати оригінальний і яскравий навіс
- листами з товщиною 6-8 мм покривають значні за площею конструкції, які зможуть витримувати дію сильних вітрів і снігові навантаження (навіси для двору, місць паркування, басейнів);
- товщина листа в 10 мм використовується для експлуатації конструкції в умовах навколишнього середовища, близьких до екстремальних.
Товщина панелей монолітного полікарбонату може варіюватися від 4 до 12 мм, Матеріал цей в два рази міцніше пористого аналога. Найбільш часто застосовувана товщина суцільного листа для навісів — 4-6 мм, що цілком може гарантувати міцність споруди в будь-яких кліматичних умовах.
Якщо ви хотіли змайструвати собі навіс та вагаєтеся у виборі матеріалу, тоді вам до нас !
〽️ Повний асортимент всіх видів полікарбонатних листів :
Ми знаходимося за адресою 📍м. Івано-Франківськ вул. Промислова, 2Б
📱+380666891545 МТС
📱+380975527699 Київстар
🤗 P.S. 😉Є оплата частинами
- Теплиця – це не просто споруда для вирощування рослин, це своєрідний мікроклімат, де кожен параметр може впливати на розвиток культур. Один з найважливіших аспектів, який необхідно враховувати – це провітрювання.Важливість провітрювання в теплиці: Здорове зростання рослин у комфортних умовах
- Вирощування рослин в теплицях є однією з найефективніших та найбільш популярних методів для забезпечення здорової їжі та високого врожаю в умовах, коли навколишнє середовище може бути непередбачувимим. Теплиці дозволяють керувати мікросередовищем для рослин, захищаючи їх від погодних умов та створюючи оптимальні умови для росту. Два з найбільш популярних типів теплиць - арочні та теплиці Мітлайдера - відрізняються формою та конструкцією, і мають свої переваги та недоліки.Теплиці: арочні та метлайдери - два різні шляхи до високого врожаю