Полікарбонат з антиабразивним покриттям

Для чого полікарбонату антиабразивне покриття?
Зараз полікарбонат використовують як для побутових, так і промислових потреб. Така популярність матеріалу зумовлена його якістю, гнучкістю та невеликою масою. Однак є один недолік — він добре переносить механічні пошкодження, але не стійкий до подряпин. Тому, щоб захистити поверхню монолітного полікарбонату його додатково обробляють.
Методи створення абразивного покриття
Антиабразивне покриття формується завдяки технологічному процесу затвердіння. В основному використовують два затвердіння – радіаційне та теплове (термічне) затвердіння.
Під час радіаційного затвердіння використовується радіаційне випромінювання певного спектра. Таким чином поверхня полікарбонату, піддається променевому опроміненню, після чого на молекулярному рівні відбуваються певні якісні зміни опромінюваної речовини. Для даного методу як захисний матеріал найчастіше виступають акрилати.
За допомогою термічного затвердіння створюється покриття, яке може складатися з меланінових смол, акрилатів, поліуретану, також часто використовують полісилоксанові покриття. До складу полісилоксанового покриття входять диспергований колоїдний діоксид кремнію та гідроксильний силсесквіоксан, що переганяються через спирто-водне середовище.
Існує також інша технологія, яка дозволяє наносити на поверхню тонку захисну плівку. Цей процес відбувається завдяки плазмо-технічному осадженню. Для максимального показника світлопрозорості використовують процес плазмової полімеризації кремнійорганічних мономерів за участю кисню.
Для надання полікарбонату стійкості до подряпин стали використовувати покриття, яке складається зі сполуки неорганічних та органічних речовин, що утворюється за допомогою технології, яка називається «золь-гель процес».Цей процес передбачає взаємну хімічну реакцію між алкоксидами титану або цирконію та органічними сполуками. Антиабразивне покриття, одержане таким чином має товщину всього лише в кілька мікрометрів (один мікрометр дорівнює одній тисячній міліметрі).
Попри свою товщину у кілька мікронів, плівка зможе захистити товстий полікарбонат від абразивних пошкоджень. Це робить дану технологію досить перспективною, враховуючи зростання попиту на монолітний полікарбонат у різних сферах.
Які переваги полікарбонату з антиабразивним покриттям порівняно зі звичайним?
Антиабразивне покриття не тільки покращує стійкість полікарбонату до подряпин та ударів, а й не дозволяє з'являтися різним забрудненням на листах, а також забезпечує:
- відмінну акустичну ізоляцію;
- чудову здатність до передачі світла;
- унікальні антивандальні характеристики.
У порівнянні зі звичайним полікарбонатом можна відзначити, що він суттєво виграє за багатьма характеристиками. Також таке покриття значно збільшує область використання полікарбонату. Антиабразивна поверхня є гладкою та блискучою, що надає їй естетичного вигляду.
Для замовлення полікарбонату телефонуйте за номерами:
+380 (66) 689-15-45
+380 (97) 552-76-99
+380 (34) 273-85-50
Або залишайте заявку на сайті
- Полікарбонат – це популярний матеріал для теплиць, навісів, козирків, перегородок та інших конструкцій. Однак, щоб він слугував довго і ефективно, важливо правильно вибрати листи за основними параметрами: товщиною, структурою та виробником. Розглянемо, що саме впливає на якість і довговічність полікарбонату.Як вибрати полікарбонат: товщина, структура, виробник – що впливає на якість та довговічність
- Навіс — це не лише захист від негоди, а й важливий елемент дизайну дому. Правильно підібраний навіс прикрасить екстер'єр, забезпечить захист дверей і вікон від дощу та снігу. У цій статті ми розповімо, як вибрати ідеальний козирок: які матеріали краще використовувати, як правильно підібрати розміри та форму, а також які додаткові функції можуть зробити конструкцію більш практичною. Дізнайтеся, на що звернути увагу при виборі навісу для вашого дому.Дашки: як правильно вибрати навіс. поради та рекомендації