Правила зберігання полікарбонату
З розвитком хімічної промисловості, систематично з`являються нові матеріали, які полегшують життя людей у багатьох сферах. Відносно недавно популярності набрав один із таких матеріалів — полікарбонат. На початку його планували використовувати тільки для обладнання дахів громадських закладів. Проте детальніше вивчивши його властивості, дійшли висновку, що цей матеріал універсальний та може використовуватись практично будь-де. З полікарбонату найчастіше зараз виготовляють теплиці, рекламні щити, огорожі.
Щоб виготовити сам полікарбонат використовують інертні з'єднання, які не вступають в реакцію один з одним. Таким чином він матиме вигляд листів різного розміру та товщини, яким легко надати форму. Полікарбонат стійкий до значних навантажень, механічного впливу, також він не боїться різких перепадів температур .
Що не менш важливо, полікарбонат зберігатиме свої властивості протягом тривалого терміну експлуатації. Щоб доглядати за ним, достатньо всього лише м`якої ганчірки. Змочіть її водою та протирайте забруднену поверхню.
Всього є два види полікарбонату: стільниковий та монолітний. Стільниковий складається з кількох шарів, між якими є клітинки з повітрям. Монолітний же виглядає як один суцільний шар. Транспортування та монтаж не викличе у вас труднощів, навіть якщо ви нещодавно ознайомились з даним матеріалом. Листи скріплюють між собою за допомогою планок, болтів чи клею. Проте виникне питання як правильно зберігати полікарбонат?
Ви можете зіткнутись з такою ситуацією, коли споруду з полікарбонату потрібно розібрати. До прикладу, ви вирощуєте сезонні культури у своїй теплиці. Після закінчення збору вважаю, теплицю необхідно розібрати до наступного року. З часом полікарбонат стане непридатним для використання, якщо створити несприятливі умови для зберігання. Тому ми підготували невеликий список правил, яких необхідно дотримуватись.
- Положення. Зберігайте полікарбонат тільки в горизонтальному положенні. Знаходячись у вертикальному положенні матеріал може деформуватись. Також важливо, щоб між листами не було нічого зайвого. Краї листів краще обгорнути в тканину, щоб уникнути пошкодження.
- Температура. Слідкуйте, щоб температура в приміщенні була оптимальною. Занадто низький показник температури може призвести до тріщин матеріалу.
- Вологість. Підтримуйте в приміщенні низький рівень вологості. Надмірна вологість стимулюватиме розмноження патогенних мікроорганізмів, що може спровокувати утворення цвілі на полікарбонаті. Цвіль руйнуватиме сам матеріал.
- Освітлення. Обирайте приміщення, де немає прямого потрапляння сонячних променів. Найкращим варіантом буде приміщення без вікон. З часом дія ультрафіолетового випромінювання, може негативно відобразитись на зовнішньому вигляді полікарбонату.
Можна згорнути в рулон полікарбонат, але тільки у випадку, якщо він буде зберігатись короткий проміжок часу. Для тривалого зберігання краще розміщувати листи один на одного. Дотримуючись всіх вищеперелічених правил, ви зможете подовжити термін експлуатації полікарбонату та зберегти всі його властивості.
- Навіс — це не лише захист від негоди, а й важливий елемент дизайну дому. Правильно підібраний навіс прикрасить екстер'єр, забезпечить захист дверей і вікон від дощу та снігу. У цій статті ми розповімо, як вибрати ідеальний козирок: які матеріали краще використовувати, як правильно підібрати розміри та форму, а також які додаткові функції можуть зробити конструкцію більш практичною. Дізнайтеся, на що звернути увагу при виборі навісу для вашого дому.Дашки: як правильно вибрати навіс. поради та рекомендації
- Теплиця – це не просто споруда для вирощування рослин, це своєрідний мікроклімат, де кожен параметр може впливати на розвиток культур. Один з найважливіших аспектів, який необхідно враховувати – це провітрювання.Важливість провітрювання в теплиці: Здорове зростання рослин у комфортних умовах