Ефект термоса. Теплиця з полікарбонату.
— Теплиця з полікарбонату ?
— Так, з полікарбонату, матеріал схожий на пластик. На відміну від плівки, матеріал добре пропускає сонячне проміння й акумулює його, створюючи ефект термоса. Тому взимку в сонячні дні теплиця обігрівається, не потребуючи додаткової витрати енергії. До того ж матеріал ліг за скло та не б ' ється.
— А як щодо підігріву ?
— Теплиці зі скляним покриттям швидко віддають отримане за день сонячне тепло. Покриття з полікарбонату навіть узимку в сонячні дні дозволяє нагрівати ґрунт до 20 градусів. Альо щоб вирощувати в такій теплиці овочі взимку, бажано подбати про опалення. Можна встановити в теплиці обігрівач, щоб у морозні дні температура в ній була достатньою, аби не зашкодити розсаді.
У теплиці приблизно на 10 градусів тепліше, ніж зовні. Рослини в ній не страждатимуть від різкого перепаду температури восени та навесні. Улітку покриття затримує палюче сонячне проміння. Скло не має таких властивостей.
— Скільки вона коштує і скільки прослужити ?
— За теплицю завдовжки 4 м і завширшки 3 м Ви заплатите 3,5 тис. грн. Монтажники з фірми допоможуть встановити її на городі. Конструкція теплиці легка, бо каркас складається з оцинкованих сталевих профілів. Їх не потрібно фарбувати, як металеві дуги, щоб запобігти корозії. Вони довговічніші, аніж дерев'яна яні стійки. Така теплиця прослужити більше 20 років.
— Які ще суттєві переваги такої теплиці ?
— Теплицю з полікарбонату можна встановити без фундаменту. Для надійного кріплення профілі дуг мають кінцівки - якорі. Їх легко закріпити у ґрунті.
Покриття затримує палюче проміння...
— Яка повинна бути товщина полікарбонату ?
— Товщина листа полікарбонату може бути різною. Для міжсезоння підійде лист завтовшки 4 міліметри. А щоб вирощувати овочі взимку, потрібне покриття 6 міліметрів. Воно довше утримуватиме тепло.
Улітку теплиця захистить городину від кислотних дощів та шкідників.
— Як щодо провітрювання ?
— У спечу теплицю треба провітрювати. Для зручності згори в дверних отворах є два віконця. Їх треба відкривати вдень і закривати на ніч.
Для стабільної температури влітку в теплиці встановлюють додаткову вентиляцію.
Можна використовувати побутові вентилятори, такі ж, як на кухні чи у ванній. Теплі повітря, яке вентилятор викачуватиме з теплиці, можна використати для нагріву води.
Теплиця з полікарбонату розміром 6х3 м коштує понад 4 тис. грн.
— А де можна придбати таку теплицю ?
— Звернітися до компанії «ПЛАСТІМЕТ»,там ви отримаєте всю інформацію та відмінне обслуговування:)
- Теплиця – це не просто споруда для вирощування рослин, це своєрідний мікроклімат, де кожен параметр може впливати на розвиток культур. Один з найважливіших аспектів, який необхідно враховувати – це провітрювання.Важливість провітрювання в теплиці: Здорове зростання рослин у комфортних умовах
- Вирощування рослин в теплицях є однією з найефективніших та найбільш популярних методів для забезпечення здорової їжі та високого врожаю в умовах, коли навколишнє середовище може бути непередбачувимим. Теплиці дозволяють керувати мікросередовищем для рослин, захищаючи їх від погодних умов та створюючи оптимальні умови для росту. Два з найбільш популярних типів теплиць - арочні та теплиці Мітлайдера - відрізняються формою та конструкцією, і мають свої переваги та недоліки.Теплиці: арочні та метлайдери - два різні шляхи до високого врожаю