Як з'єднання єднувати листи полікарбонату?
Для встановлення панелей полікарбонату використовуються оригінальні полікарбонатні сполучні профілі – HP.
Фірмові профілі мають ряд особливостей при застосуванні:
- Стикувальні роз'ясненнями роз'ємні профілі дозволяють кріпити полікарбонат під кутом один до одного за умови, що цей кут не менше 145o-150 o.
- База стикувального роз'ясненнями від'ємного профілю повинна спиратися на дуги і кріпитися до них саморізами. Відстань між кріпильними елементами повинна бути у межех 300-400 мм У верхній перегородці бази профілю необхідно просвердлити отвір таким чином, щоб голівка саморіза впиралася в дно профілю.
- Стикувальні роз'ясненнями роз'ємні профілі (8, 10 і 16 мм) забезпечують надійну герметизацію стіки і сильніше затиснення листів, що дозволяє обійтися без додаткових кріпильних елементів. В цьому випадку ширина аркуша не повинна перевищувати 700-1050 мм (плити 8 і 10 мм) і 1200-1400 мм для плит 16 мм. Бічний запаяний край плити слід обрізати до першої перегородки з метою встановлення надійного з'єднання єднання плит стикувальним профілем.
- Стикувальні нероз'роз'ємні профілі (4; 6; 8; 10 мм) не забезпечують надійного закріплення плити в профілі і надійної герметизації стіки, вони не призначені для кріплення до риштування. Рекомендується застосовувати їх тільки для стіки країв плит вертикальних конструкцій при відсутності високих навантажень і обов'язковому додатковому кріпленні плит до риштування.
- Стикувальний роз'ясненнями з'ємний профіль за рахунок своєї жорсткості дозволяє зводити легкі арочні конструкції з мінімумом несучих конструкцій. За умови, що ширина плити не перевищує 600 мм для плит 8 мм і 700 мм – для плит 10-16 мм (при цьому наявність конькового елемента є обов'язкова). Відстань між несучими конструкціями арки може становити від 6 м (плити 8 мм) до 8 м (плити 10-16 мм).
- Використання подібних профілів для зведення полегшених плоских конструкцій можливе за умови, що ширина плит становить не більше 500 мм. В такому випадку можна не використовувати поздовжні несучі елементи взагалі і монтувати конструкцію, застосовуючи лише поперечні прожени, в якості силових опор.link text
- Навіс — це не лише захист від негоди, а й важливий елемент дизайну дому. Правильно підібраний навіс прикрасить екстер'єр, забезпечить захист дверей і вікон від дощу та снігу. У цій статті ми розповімо, як вибрати ідеальний козирок: які матеріали краще використовувати, як правильно підібрати розміри та форму, а також які додаткові функції можуть зробити конструкцію більш практичною. Дізнайтеся, на що звернути увагу при виборі навісу для вашого дому.Дашки: як правильно вибрати навіс. поради та рекомендації
- Теплиця – це не просто споруда для вирощування рослин, це своєрідний мікроклімат, де кожен параметр може впливати на розвиток культур. Один з найважливіших аспектів, який необхідно враховувати – це провітрювання.Важливість провітрювання в теплиці: Здорове зростання рослин у комфортних умовах